Geveze Sohbet

+21 Yetişkin sohbet kullanıcılarına hitap eden en çok ziyaret edilen muhabbet odaları sitesi.

Duyurular

Sohbet programımızı masa üstünüze herhangi bir ücret ödemeden indirerek muhabbet edebilirsiniz.

Geveze

İçindeki gevezeyi özgür bırak, yeni arkadaşlarla bir araya gelerek chat yapmanın keyfini yaşa.

Destek

Çevrimiçi destek alabileceğiniz mail adresimiz: Admin@Geveze.com.tr 24 saat kesintisiz destek!

Geveze İstanbul

#ISTANBUL

İstanbul Sohbet Odalarımızda İstanbullu Bayanlar ve Baylarla ücretsiz yazışmalı sohbetin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. #GEVEZE_İSTANBUL

Geveze.com.tr

İstanbul Dünya’nın metropol kentlerinden bir tanesi olmakla birlikte en çok bilinen şehirlerden bir tanesidir, iki yakayı bir araya getiren bir başka şehir yok. İstanbul nezih ilçelerden oluşan bir şehir olmakla birlikte, varoş diye tabir edebileceğimiz alt kesimden insanlarımızın da hayatlarını sürdürdükleri şehir olarak bilinmektedir, İstanbul chat odası tamamen ücretsiz olmakla birlikte Güzel Türkçe konuşan ziyaretçilerimizi bir araya getirerek bedava muhabbet ettikleri bir arkadaşlık sitesi olarak yıllardır sizlere ücretsiz hizmet sunuyor, herhangi bir ücret ödemeniz gerekmeden Seviyeli Sohbet kanallarımızdaki yerinizi alarak, Oyun ve Eğlence oda seçenekleri ile doludizgin hizmet seçeneklerimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz.
#İSTANBUL_OYUN – 24 saat genel kültür ve ahlak sorularına hızlıca cevap vererek en çok puanı hanenize yazdırdığınız zaman birbirinden güzel ilgi çekici hediyelerin sahibi olabileceksiniz. IRC.GEVEZE.COM.TR -> Yeni nesil eski sohbetçilerin mekanı olarak hizmete açılmıştır, sizlere en güzel seviyeli muhabbet ortamını oluşturabilmek adına elimizden geleni yaptık ve en iyi siteyi inşa ettik. Herhangi bir öneri ya da şikayetleriniz olduğunda resmi yardım odamız olan, #OperHELP odamıza giriş yaparak site yöneticilerimizden hızlı bir şekilde destek alabilmek için, AÇIK ve NET bir şekilde yetkililerimizin size voice (+v) vermesiyle birlikte sorununuzu bildiriniz.
Sitemiz Yurtdışı sohbet kullanıcıları için faaliyet gerçekleştiren bir site olarak ön plana çıkmakla birlikte hiçbir ücret ödemeden İstanbul mobil chat keyfini yaşamak isteyenlere hizmet veren en iyi oda olarak biliniyor. Size özel İstanbul sohbet kanallarımızda muhabbet sizleri bekliyor.