Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mirc İndir
play store app store

Geveze Alem Sohbet Odaları: Alem Mobil Chat

Alem sohbet odaları, chat muhabbet siteleri, alem sohbet çet chat arkadaşlık kanallarımızda doyasıya sohbet chat yapabilirsiniz.

Sohbet Alem en çok ziyaret edilen seviyeli arkadaşlık ve muhabbet odaları ile kullanıcılarımıza online chat kanallarımızda sohbet chat yapma imkanı sağlıyor yeni arkadaşlıklar kurarken doyasıya muhabbet etmeleri konusunda yardımcı olunmaktadır.

Türkiye ve Dünya genelinde IRCd sohbet siteleri listesinde seviyeli arkadaşlık kanalları başlığı klavye’den kalıcı dostluklara sloganıyla dillere destan bizim mekan chat arkadaşlık odası seviyeli arkadaşlar edinmek isteyenler için hizmet veren bir muhabbet odasıdır.

Sitemiz üzerinden aradığınız arkadaşlara hızlı bir şekilde ulaşabilir, chat sohbet odalarımız üzerinden dilediğiniz OYUN ve EĞLENCE kanallarımıza giriş yaparak hoş vakitler geçirebilirsiniz.

IRC.Geveze.com.tr ARKADAŞLIK KANALLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME:

Seviyeli arkadaşlar edinmek için, Alem mobil chat odalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Global sohbet odamıza giriş yaparak, güncel konular üzerine sohbetler edebilir gır gır şamata yapabilirsiniz.

Radyo kanallarımız sunucumuz üzerinde iki adet bulunmaktadır, #AlemSohbet ve #Alemfm kanallarımız mevcuttur, dilerseniz pop müzik dinleyebilirsiniz.

Ya da İlahi ezgiler dinleyebileceğiniz #Alemfm kanalımıza katılarak ilahiler dinleyebilirsiniz.

Yarışma kanallarımıza bağlanarak oyun oynamaya başlayabilirsiniz.

Sunucumuz ile ilgili öneri ve şikayetlerinizi bildirmek için,

#OPERHELP yardım kanalımızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır, Yöneticilerimizin size voice (+v) vermesiyle birlikte sorunuzu AÇIK ve NET bir şekilde dile getirmeniz size yardımcı olunabilmesi için yeterli olacaktır. En çok tercih edilen bedava arkadaşlık sitesi hayırlı sohbetler diler.

admin 316 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50