Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mirc İndir
play store app store

Geveze mIRC indir

mIRC indir sohbete hızlı bağlan! 

Geveze mIRC Programımızı masa üstünüze indirerek chat ortamımızda muhabbet arkadaşlıkları kurabileceğiniz yüzlerce yeni arkadaşlar sizleri bekliyor.

 

Niçin, Geveze.com.tr?

Çünkü: Diğer sohbet sitelerinden aykırı olarak kullanıcı dostu olan güzel bir ortamda sohbet yapabileceğiniz seviyeli arkadaşlık sitesi olarak sizlere hizmet veren, en özel chat ortamıdır.

% 100 Türkçe kolay kullanıma açık ve kullanıcılarına güzel bir ortamda sohbet yapabileceğiniz chat arkadaşlıkları kurabileceğiniz en özel sohbet odaları platformudur.

Tamamen ücretsiz Türkçe kolay kullanımı olan masaüstü mirc programımız vasıtasıyla gönlünüz nereye isterse hızlıca giriş yapabileceksiniz, Geveze mIRC Programı ile istediğiniz sohbet odalarına giriş yaparak chat yapabilirsiniz, sadece sunucumuza özel olarak hazırlanmış olan bir program değildir. Tüm virüs programlarından başarıyla geçmiştir ve sıcacık sohbetler edebileceğiniz arkadaşlık sitesidir.

 

Genel kurallar:

 

Birçok farklı sohbet sitesine girdiğiniz zaman bu şekilde uzun makale görebilmeniz mümkün değildir, bizim amacımız işimiz gücümüz sohbet olduğundan ötürü bilinçli sohbet kullanıcılarına ulaşabilmek her zaman asıl hedefimizdir.

 

Sohbete katıldığınız andan itibaren uymakla yükümlü olduğunuz kurallar vardır örneğin: küfür etmek, siyasi sohbetler etmek, takım muhabbetleri yapmak, saldırı vs huzur bozucu konuşmalar sergilemek yasaktır, işinize geliyorsa buyurun sohbete, gelmiyorsa gereksiz giriş yaparak sitemizde insanlara huzursuzluk vermeyiniz.

Geveze.com.tr – tamamen türkçe chat yapmak isteyen bayanlar ve baylara hitap eden seviyeli ortamda klavyeden kalıcı dostluklara ulaşabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğinizden ötürü çok teşekkür ederiz.

 

Geveze mIRC ile ilgili aramalar: Geveze mirc indir, sohbet programı yükle, mirc scripts download.

 

admin 1528 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50