Bay ve Bayanlar ile Geveze Sohbet Sitesi


Haydi şimdi sohbet ve okey zamanı! Sohbet et, okey oyna ve yeni arkadaşlar edin, bu zevki birlikte yaşa. Okey oynamak mı istiyorsun? Okey sitemiz dünyanın çeşitli yerlerinden insanlarla veya yeni, eski demeden arkadaşlarınızla 101 Okey ve Düz Okey oynama fırsatı sunuyor.

Bedava Geveze Sohbet


Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır.

Seviyeli SohbetSeviyeli Sohbetin faydaları ve zararları nelerdir?

Sizinle samimi bir şekilde paylaşım yapmak amacındayım arkadaşlar, amacımız yüzlerce sohbet kullanıcılarına hitap ederek klavye arkasından yazışmalı sohbetler edebilmeniz değil, reel hayatlarınıza yönelik içinize kapanıklarınızdan bir nebze olsun sıyrılabilmeniz adına hizmet sunabilmektir. Sohbet odalarımızda size fayda olarak gösterebileceğimiz şey: çekimser, insanlarla tanışma konusunda sıkıntı yaşayan bayanlar ve baylar sitemizde yaptıkları sohbetler sonucunda biraz zamanla kendilerine güven aşılar ve gönül ferahlığıyla insanlarla sohbet edebilecek konuma gelirler, geveze arkadaşlık odalarında sadece sohbet değil, eğlence odalarımızda mevcut. Örneğin: #Oyun, #Bulmaca, #Yarışma gibi odalarımızda genel kültür ve ahlak sorularına hızlı bir şekilde yanıt vererek bilgilerinizi test edebilir, en fazla puana sahip olarak hanenize yazdırdığınız puanlar karşılığında birbirinden güzel hediyelere sahip olabilme imkanını yakalayacaksınız.

 

Peki, Seviyeli Chat Muhabbet Sohbetin zararları nedir?

 

Arkadaşlar, her şeyin fazlası zarardır. Birçok farklı sohbet sunucusu kurduk, ve zamanla istediğimiz platformu oluşturduktan sonra, satma kararı aldığımızda olmuştur. Bunun belli başlı gerekçeleri olarak şunu söyleyebilirim: internette sohbet siteleri muhabbet etmek aslında çok güzeldir, lakin: chat arkadaşlıkları güzel olduğu gibi, çokça fazla internet chat sitelerinde zamanınızı harcadığınız zamanlarda gerçek hayattan bağlantınız kopuyor, mesele nelerden geri kalıyorsunuz?

Aile yakınınızın düğünü var, lakin internette beklediğiniz biri olduğunu düşünerek gitmiyorsunuz.

Sevdiğiniz birinin doğum günü lakin siz internette sizin olmadığınız zaman bir şeyler kaçırdığınızı dünyanın sonu geldiğini düşünüyorsunuz.

Hareketsiz kaldığınız için çokça fazla kilo alabiliyorsunuz, aynalara bakmadığınız için pek tabii normal bir şey aslında bu, erkekseniz “ SAKALLAR “ büyüyor, bayansanız ise kırılmaca darılmaca yokJ) ( BIYIKLAR, FAULLER ) büyüyüp gidiyor, hala kendinizi internette sohbete ilk merhaba dediğinizde ki “0” beden kız olarak hayal etmeyin, her gün kendiniz ile yüzleşin, gerçek hayattan asla kopmayın.

 

Çok fazla zaman geçirdiğiniz zaman normal hayattan bağınız kopuyor ve tamamen sanallaşmış bir hayata sahip oluyor, gerçek hayattaki insanlarla sohbet etmekten kaçınarak tüm dünyanızın klavye arkasında sadece hayal olarak bağlantı kurabildiğiniz kişilere karşı ilginiz oluyor.

 

Yani kısacası özetlemek gerekirse: sohbet etmek aslında çok güzeldir lakin her şeyin fazlası zarar olduğu gibi, sohbette fazla zaman geçirmekte çok fazla güzel değildir, kış aylarında sohbete girmek çok güzeldir ama gerçek hayattan bağlantınızı koparmadan güzel bir sohbet platformunda müzik dinleyebilir, birçok farklı aktivitelerden faydalanabilirsiniz, tadında bırakmanızı tavsiye ediyoruz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir