Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Mirc İndir
play store app store

Geveze.com.tr: Sohbet Kuralları

Geveze Sohbet Chat Kuralları

Hizmet alırken rivayet etmeniz gereken kurallar ile alakalı bilgiler sunmak istiyorum, mobil arkadaşlık sayfamız hiçbir ücret ödemeden giriş yapabileceğiniz bir muhabbet sitesi olmak ile birlikte uymak ile yükümlü olduğunuz kuralların olduğu bir sistemdir. Örneğin: Sohbet bölümüne giriş yaptığınız andan itibaren konuşma üslubunuza dikkat etmelisiniz ve karşınızdakine hakaret içeren sözcükler kullanmadan edepli bir mobil sohbetçi olarak chat yapmaya devam ediniz! Farklı sitelerin adresini özel ya da genelde farklı kullanıcılar ile paylaşmayınız. Farklı sitelerde dahil bizim sitemizin adını belirtmeyiniz, tüm webmaster arkadaşlar tarafından siteler büyük emekler sonucunda güzel günlere kavuşuyor unutmayınız! Sistemlerimiz ile ilgili öneri ya da şikayetleriniz olduğunda odalarımızda (@) konumda bulunmakta olan, Operatör arkadaşlarımıza bildirmelisiniz bunun haricinde ben yetkiliyim, şifreni ver yardım edeyim gibi taleplerde bulunan kişilere asla itimat etmeyiniz.
Mobil Arkadaşlık kelimeleri ile ilgili aramalar: Bedava mobil sohbet siteleri, cep telefonundan bayan arkadaşlar ile sohbet etmek istiyorum, yazışmalı wap chat yap, kameralı sohbete katıl, android mirc programı indir, cep tel sohbetleri, tele chate katıl, mobil sohbet sayfaları, mobil arkadaşlık odaları, mirc mobil çet, chat odaları mobil servisler, Mobil sohbete katıl, mobil chat arkadaşı, sohbt mobile bağlan, türk mobil muhabbet kanalları, mobil chat net, sohbet mobil arkadaşlık sitesi.
Geveze Arkadaş Chat

1998 yılında kullanıcılarının hizmetine açılan sohbet platformu olarak birçok farklı odalara katılımcı olarak klavyeden bir adım öteye kalıcı dostluklara ulaşabileceğiniz chat platformu olarak sürekli güncel içerikler yükleme yaparak sınırsız sohbetin keyfini tamamen bedavadan çıkartabileceğiniz şekilde sizlere doyumsuz sohbet odaları ile hizmet sunan, Mobil Arkadaşlık sitesi olarak popülerliğini hızlı bir şekilde arttıran sohbet çhat sitesidir.

Amacımız IRCd sohbet kültürünün bittiğini düşünenlerin yeniden düşüncelerinden sıyrılıp sohbet kanalları içerisinde gezintilere çıkarak sohbet edebilecekleri en güzel chat kanallarını sizlere sunabilmektir, birçok benzeri hizmet verdiğini iddia eden sitelerin aksine tamamen ücretsiz hizmet seçeneklerimiz ile mobil sohbet odaları arasında en fazla kullanıcıya hitap eden chat kanalı olarak hizmetlerimizi devam ettiriyor, Mobil Uyumlu akıllı cep telefonlarınız ile internet bağlantısının olduğu tüm bölgelerden sohbete katılımcı olarak yepyeni arkadaşlık siteleri içerisinde kendinize en yakın şehir, ilçe, mahallelerden sohbet sevenlerle bir araya gelerek sohbetin keyfini doyasıya yaşayabilmeniz adına hizmetlerimizi devam ettirerek, klavyeden kalıcı dostluklara ulaşabilmenizi sağlayabilmektir.

En güzel arkadaşlarla tanışmak için, fazla bir şey yapmanız gerekmiyor, arama motorları üzerinden birçok mobil chat ve sohbet gibi çeşitli kelimeler türeterek Geveze.com.tr sitesine giriş yapabileceğinizi ve ücretsiz sohbetin keyfini doyasıya yaşayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

admin 258 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50